Triathlon 2017

Datum:
Zaterdag 1 juli 2017

Triathlon voor beginners

Checklist wat moet ik meenemen naar een triatlon

Programmaboekje Triathlon Het Groene Woud 2017

Locatie:
Wilhelminakanaal Oirschot, bij de Groenewoudse brug. Finish bij fietscafe De Nachtegaal, Proosbroekweg 6a, Oirschot

Afstanden:

  • 1/4 triathlon individueel (1 km zwemmen, 40 km fietsen, 10 km hardlopen)
  • 1/4 triathlon voor teams van minimaal twee personen
  • 1/8 triathlon individueel (500 m zwemmen, 20 km fietsen, 5 km hardlopen)

Zwemmen:
In open water: Wilhelminakanaal, Oirschot

Fietsen:
Vanaf het wisselpunt bij de Groenewoudse brug het kanaal over richting Oostelbeers, via de Fransebaan en Het Laar richting Oirschot,
stukje Beerseweg en via het fietspad langs het kanaal terug richting Groenewoudse brug. Een ronde van 5 km.

Hardlopen:
Vanaf hetzelfde wisselpunt in de omgeving van De Heilige Eik

Parcours:

Deelnemers 2017: update 25 juni

  • Serie Geslacht Naam voluit Woonplaats Teamnaam Onderdeel
  • Achtste M Martijn van Lunteren BAVEL
  • Achtste V Nathalie Pagie BAVEL
  • Achtste M Ralph Severijns AMSTERDAM
  • Achtste M Djim Otten GEMONDE
  • Achtste M Hugo Sparidans EINDHOVEN
  • Achtste M Bart van der Heijden SINT MICHIELSGESTEL
  • Achtste M Thijs de Mos DE MEERN
  • Achtste M Ton Jacquot EINDHOVEN
  • Achtste M Corne de Hoon EINDHOVEN
  • Achtste M Donny van der Weegen BAVEL
  • Achtste V Femke Ritz OIRSCHOT
  • Achtste V Ester Adriaanse OIRSCHOT
  • Achtste V Emma van de Laar BEST
  • Achtste V Anita Liebregts BEST
  • Achtste V Kim Liebregts BEST
  • Achtste M Jeroen Liebregts BEST
  • Achtste M Adri Liebregts BEST
  • Achtste V Lynn Schepens BEST
  • Achtste M Sander Broers BEST
  • Achtste M Mathijs van de Ven OIRSCHOT
  • Achtste M René van Leeuwen BLOEMENDAAL
  • Achtste M Jeroen van Leeuwen TILBURG
  • Achtste M Stefan van Heel ARNHEM
  • Achtste M Andre Trines VELDHOVEN
  • Achtste M Jan Kusters SINT OEDENRODE
  • Achtste M Eric Schrijver DEN HAAG
  • Achtste M Geert Kraak BOXTEL
  • Achtste V Teri Skolnik BEST
  • Achtste M Frank Valkiers KAPELLEN
  • Achtste M Jordi Raaijmakers OIRSCHOT
  • Achtste M Jeroen Verwolf HERWIJNEN
  • Achtste M Dick van Delft ELSHOUT
  • Achtste M Vincent van Hak EINDHOVEN
  • Achtste M Roel Kerkhofs BOXTEL
  • Achtste M Piet Swaans OIRSCHOT
  • Achtste V Ingeborg Wever TIEL
  • Achtste V Marjolein Rajman TIEL
  • Achtste M Pavel Rajman TIEL
  • Achtste M Daniel van Veen TIEL
  • Achtste M Sjoerd Gardien TIEL
  • Achtste V Nicky Wijsen TIEL
  • Achtste M Eric van Veen TIEL
  • Achtste M Berthil Wever TIEL
  • Achtste M Jeroen van Kessel TIEL
  • Achtste M Frank de Bruijn MIDDELBEERS
  • Achtste M Hans de Bruijn HAPERT
  • Achtste M Alex Traas 'S-HEER ARENDSKERKE
  • Achtste V Lenneke van de Loo BEST
  • Achtste M Thomas van de Wouw OIRSCHOT
  • Achtste M Joris van den Boom OIRSCHOT
  • Achtste M Jeroen Meuwissen DEN BOSCH
  • Achtste M Stefan van der Heijden SINT MICHIELSGESTEL
  • Achtste M Jan Roodenburg BENSCHOP
  • Achtste M Jan de Leede SCHOONHOVEN
  • Achtste M Mark Snel LIEMPDE
  • Achtste M Jasper van Beeck TILBURG
  • Achtste V Christel Heeregrave BREDA
  • Achtste M Gerhard Preuter WIJK EN AALBURG
  • Achtste M Johan Slot EINDHOVEN
  • Achtste M Erwin van Vreden HEERHUGOWAARD
  • Achtste M Bart Mols BEST
  • Achtste M Dennis Brutsaert HELMOND
  • Achtste M Alexander Oosterling BREDA
  • Achtste M Bastiaan van der Wal RIDDERKERK
  • Achtste V Mirjam Peijen GEMONDE
  • Achtste M Kees Peijen GEMONDE
  • Achtste M Olaf Janssen HELMOND
  • Achtste M Paulus van Thiel HELMOND
  • Achtste M Rob Sweegers VELDHOVEN
  • Achtste M Maik Molewijk RAAMSDONK
  • Achtste M Jurgen van der Aa VEGHEL
  • Achtste V Lonneke Krul TILBURG
  • Achtste M Rawie van Iersel TILBURG
  • Achtste M Xavier Broeckx HELMOND
  • Achtste M Edwin van der Ploeg BARENDRECHT
  • Achtste M Jan Verhoeven SPOORDONK
  • Achtste V Lotte Verhoeven SPOORDONK
  • Achtste M Huub Weijs RIJEN
  • Achtste M Rob Magnee SON
  • Achtste M Wouter Ouweneel ROTTERDAM
  • Achtste M Menno Urbanus SCHIEDAM
  • Achtste M Kevin Leijtens BEST
  • Achtste V Ilse de Lange VELDHOVEN
  • Achtste M Peter Schut VEGHEL
  • Achtste M Herke Suhr BEST
  • Achtste M Rens Veerman RIJSWIJK
  • Achtste M Ian Aspland BEST
  • Achtste M Bil Van den Akker OIRSCHOT
  • Achtste M Sander Hartman OIRSCHOT
  • Achtste M Bas van Ballegooijen WIJK EN AALBURG
  • Achtste V Jeanne Kemps OIRSCHOT
  • Achtste M Christian Jager TILBURG
  • Achtste M Michael Schrauwen SPIJKENISSE
  • Achtste M Willem Verouden OIRSCHOT
  • Achtste V Ellen Verkooijen VELDHOVEN
  • Achtste V Julia van Beek EINDHOVEN
  • Achtste M Niels Verkooijen ROTTERDAM
  • Achtste M Jos Wilborts BIEST HOUTHAKKER
  • Achtste M Sjoerd van Straten OIRSCHOT
  • Achtste V Maartje van Gestel CHAAM
  • Estafette V Jolien Witsmeer BEST "best Fit"Lady's Lopen
  • Estafette V Ilona van Kan BEST "best Fit"Lady's Fietsen
  • Estafette V Evelien Brandst-Groothelm BEST "best Fit"Lady's Zwemmen
  • Estafette M Henk van Eek OIRSCHOT 3-Takt Zwemmen
  • Estafette M Henk Zautsen OIRSCHOT 3-Takt Fietsen
  • Estafette M Cees Koppen OIRSCHOT 3-Takt Lopen
  • Estafette M Peter Belmer BEST Best Fittertjes Fietsen
  • Estafette V Steffanie Buis BEST Best Fittertjes Lopen
  • Estafette V Mirjam Ophorst BEST Best Fittertjes Zwemmen
  • Estafette M Roel Bullens OIRSCHOT Bullens Lopen
  • Estafette V Mara Bullens OIRSCHOT Bullens Fietsen
  • Estafette V Wilma Bullens OIRSCHOT Bullens Zwemmen
  • Estafette M Dirk van Rijen OIRSCHOT Coreworks Fietsen
  • Estafette M Eric Aarts OIRSCHOT Coreworks Lopen
  • Estafette M Perke Boeijen OIRSCHOT Coreworks Zwemmen
  • Estafette M Tjeu van Heerebeek EINDHOVEN De 3J-S Zwemmen
  • Estafette M Gert-Jan van der Heijden BOXTEL De 3J-S Lopen
  • Estafette M Joost Hoffmans HEUKELOM De 3J-S Fietsen
  • Estafette M Henrik Sellies DIESSEN De Bikse Toppers Fietsen
  • Estafette M Peter Verheijen HILVARENBEEK De Bikse Toppers Zwemmen
  • Estafette M Corne van Gestel DIESSEN De Bikse Toppers Lopen
  • Estafette V Miranda Lamers BEST De Fitters Lopen
  • Estafette M Astrid de Poorter BEST De Fitters Fietsen
  • Estafette M Adri Liebregts BEST De Fitters Zwemmen
  • Estafette M Rene Jansen OIRSCHOT De GroteJongens Lopen
  • Estafette M Frank Spanjers OIRSCHOT De GroteJongens Fietsen
  • Estafette M Joep Jansen OIRSCHOT De GroteJongens Zwemmen
  • Estafette M Kevin Jansen MAASSLUIS De Janskes Zwemmen
  • Estafette M Dave Jansen DIESSEN De Janskes Lopen
  • Estafette M Mike Jansen TILBURG De Janskes Fietsen
  • Estafette M Bram Schiebroek OIRSCHOT De Nummer 1 Zwemmen
  • Estafette M Harm Spanjers OIRSCHOT De Nummer 1 Fietsen
  • Estafette M Thijs Meeuwis OIRSCHOT De Nummer 1 Lopen
  • Estafette M Henk van Hout OIRSCHOT De Vangrailboys Lopen
  • Estafette M Ad van Straten OIRSCHOT De Vangrailboys Zwemmen
  • Estafette M Co vd Laar OIRSCHOT De Vangrailboys Fietsen
  • Estafette V Janny van Gerven OOSTELBEERS De Voskes Lopen
  • Estafette V Janneke Kolsters MIDDELBEERS De Voskes Fietsen
  • Estafette V Marielle Renders SPOORDONK De Voskes Zwemmen
  • Estafette V Kitty van den Nieuwenhuisen-Janssen BEST Dio Trio Fietsen
  • Estafette V Jaimey Meulenbroeks BEST Dio Trio Zwemmen
  • Estafette V Karin van Vugt BEST Dio Trio Lopen
  • Estafette M Maurice Bernaards AMSTERDAM D'n Oeteldonkers Lopen
  • Estafette M Sjoerd Van DerKamp WIJCHEN D'n Oeteldonkers Fietsen
  • Estafette M Guido Jonkers OIRSCHOT D'n Oeteldonkers Zwemmen
  • Estafette M Roel van de Sande OOST-WEST-EN MIDDELBEERS Familie VanDeSande Zwemmen
  • Estafette M Bram van de Sande OOST-WEST-EN MIDDELBEERS Familie VanDeSande Fietsen
  • Estafette M Lars van de Sande MIDDELBEERS Familie VanDeSande Lopen
  • Estafette M Floor Mattheeuwse OIRSCHOT Gijs EnDeMeiden Lopen
  • Estafette M Gijs van de Ven OIRSCHOT Gijs EnDeMeiden Zwemmen
  • Estafette M Yvette van de Laar OIRSCHOT Gijs EnDeMeiden Fietsen
  • Estafette V Sabine Denissen OIRSCHOT Girlpower Zwemmen
  • Estafette V Sabine van Ovebeek OIRSCHOT Girlpower Fietsen
  • Estafette V Lenny Schuurbiers BEST Girlpower Lopen
  • Estafette M Hans Bouwman OIRSCHOT Grotejongensdingen Zwemmen
  • Estafette M Bart van de Lest OIRSCHOT Grotejongensdingen Lopen
  • Estafette M Bas Broks OIRSCHOT Grotejongensdingen Fietsen
  • Estafette V Irene van Gestel OIRSCHOT Ist Zwemmen
  • Estafette M Twan Witlox OIRSCHOT Ist Fietsen
  • Estafette V Thea de Jong OIRSCHOT Ist Lopen
  • Estafette V Nellie van Van Beers-VanErp OIRSCHOT Jan Lopen
  • Estafette M Joseph van Erp TILBURG Jan Zwemmen
  • Estafette M Antoinet van Esch-VanErp OIRSCHOT Jan Fietsen
  • Estafette M Koen van de Wiel BEST KTC Best Fietsen
  • Estafette M Cor Datema BEST KTC Best Lopen
  • Estafette M Ton Schoonus BEST KTC Best Zwemmen
  • Estafette M Tim Monden BORGERHOUT Monk's Team Lopen
  • Estafette M Jeroen Van DerWijden ANTWERPEN Monk's Team Fietsen
  • Estafette M Hans Van Herck ANTWERPEN Monk's Team Zwemmen
  • Estafette V Carolijn Schelhaas BEST Mooi Weer Fietsen
  • Estafette M Simone Schelhaas BEST Mooi Weer Lopen
  • Estafette M Mariette Terpstra BEST Mooi Weer Zwemmen
  • Estafette M Niels Neggers OIRSCHOT O.l.v. Oirschot Zwemmen
  • Estafette V Babette Smetsers OIRSCHOT O.l.v. Oirschot Lopen
  • Estafette M Frank Smetsers OIRSCHOT O.l.v. Oirschot Fietsen
  • Estafette M Paul Rutten BEST Oirschots BounceballVerband Zwemmen
  • Estafette M Joost van den Heuvel OIRSCHOT Oirschots BounceballVerband Lopen
  • Estafette M Geertjan Oomen OIRSCHOT Oirschots BounceballVerband Fietsen
  • Estafette M Johan de Kroon OIRSCHOT Oirschots Glorie Zwemmen, Fietsen
  • Estafette M Johan de Kroon OIRSCHOT Oirschots Glorie Zwemmen, Fietsen
  • Estafette M Bart Putmans OIRSCHOT Oirschots Glorie Lopen
  • Estafette M Michiel Van DerMeer BERGEN OP ZOOM Omega3 Lopen
  • Estafette M Jan Peter Meeuwse GOIRLE Omega3 Zwemmen
  • Estafette M Rainier Mols VENLO Omega3 Fietsen
  • Estafette V Laurien Wouters CASTEREN Pinkwins Fietsen
  • Estafette V Marion van Erkel BLADEL Pinkwins Lopen
  • Estafette V Judith Sol AMERSFOORT Pinkwins Zwemmen
  • Estafette V Rachel Boer OIRSCHOT Sarali Lopen
  • Estafette V Linda Schuitema DEN HAAG Sarali Fietsen
  • Estafette V Sandra Duijf OIRSCHOT Sarali Zwemmen
  • Estafette V Janneke van den Bersselaar GELDROP Savedbyhans Zwemmen
  • Estafette M Jan Giller EINDHOVEN Savedbyhans Lopen
  • Estafette M Hans de Jong HEEZE Savedbyhans Fietsen
  • Estafette V Marij Maas OIRSCHOT Team 1RondjeTeveelIsZo2016! Lopen
  • Estafette V Carlijn van Hout OIRSCHOT Team 1RondjeTeveelIsZo2016! Zwemmen
  • Estafette M Jack van de Schoot OIRSCHOT Team 1RondjeTeveelIsZo2016! Fietsen
  • Estafette V Simone Franken OOSTELBEERS Team Bouwkunst Lopen
  • Estafette M Maarten Adriaans OOSTELBEERS Team Bouwkunst Zwemmen
  • Estafette M Rik Adriaans OOSTELBEERS Team Bouwkunst Fietsen
  • Estafette M Fons Peeters OIRSCHOT Team Hos Fietsen
  • Estafette V Katja Thyssen SINT MICHIELSGESTEL Team Hos Zwemmen
  • Estafette M Niels Gerritsen HILVARENBEEK Team Hos Lopen
  • Estafette V Annemieke van der Vleuten BEST Team Koe Zwemmen
  • Estafette V Mariska van de Velde BEST Team Koe Lopen
  • Estafette V Mariska Schoonus BEST Team Koe Fietsen
  • Estafette M Rick Ophorst BEST Team Ophorst Fietsen
  • Estafette M Bart Ophorst EINDHOVEN Team Ophorst Zwemmen, Lopen
  • Estafette M Bart Ophorst EINDHOVEN Team Ophorst Zwemmen, Lopen
  • Estafette V Marjon van Beurden OIRSCHOT Triathlol Zwemmen
  • Estafette V Arianne Timmermans OIRSCHOT Triathlol Lopen
  • Estafette V Judith Dücker OIRSCHOT Triathlol Fietsen
  • Estafette M Rob Rebel BEST Triathlonners Fietsen
  • Estafette M Thieu Trum BOXTEL Triathlonners Zwemmen
  • Estafette M Rob Pijnenburg OIRSCHOT Triathlonners Lopen
  • Estafette M Cor van Beers OIRSCHOT Tryouters Lopen
  • Estafette V Sofie van Beers OIRSCHOT Tryouters Fietsen
  • Estafette M Tom van Kuringen OIRSCHOT Tryouters Zwemmen
  • Estafette M Hans van Hal OIRSCHOT Van AllesWa Zwemmen
  • Estafette M Adrie van de Wal OIRSCHOT Van AllesWa Fietsen
  • Estafette V Conny van de Wal OIRSCHOT Van AllesWa Lopen
  • Estafette M Nico Renders SPOORDONK Wat EenCombi Fietsen
  • Estafette M Ruud van Heerbeek OIRSCHOT Wat EenCombi Zwemmen
  • Estafette M Bas Spanjers Oirschot Wat EenCombi Lopen
  • Estafette V Emmy Schiebroek OIRSCHOT Wie Is Freddy Zwemmen
  • Estafette M Tom Verhoek PRINSENBEEK Wie Is Freddy Lopen
  • Estafette V Joanne Siccama PRINSENBEEK Wie Is Freddy Fietsen
  • Estafette M Erik de Graaf Best Zibbie Lopen
  • Estafette V Anette Swinkels EINDHOVEN Zibbie Zwemmen
  • Estafette M Sven Hendrikussen BEST Zibbie Fietsen
  • Kwart M Guus Graumans BEST
  • Kwart M Rik van Gasteren DEN BOSCH
  • Kwart M Addie van der Vleuten BEST
  • Kwart M Freddy van Dijk BOXTEL
  • Kwart M Tim Soetens DEN BOSCH
  • Kwart V Maike van der Schuit WAALWIJK
  • Kwart M Jeroen de Bie OIRSCHOT
  • Kwart M Bart van Helvoort 'S-HERTOGENBOSCH
  • Kwart M Patrick Tinnemans HAPERT
  • Kwart M Ronnie van de Loo OIRSCHOT
  • Kwart V Anita de Roij TILBURG
  • Kwart M Helmus Verouden OIRSCHOT
  • Kwart M Mike op't Hoog SINT MICHIELSGESTEL
  • Kwart M Luuk Leering DEN DUNGEN
  • Kwart M Robert de Wals BEST
  • Kwart M Wil Sol BLADEL
  • Kwart M Noud van der Veer BOXTEL
  • Kwart M Wouter Bondt BEST
  • Kwart V Elia Deenen OOST WEST EN MIDDELBEERS
  • Kwart V Eveline Timmermans OIRSCHOT
  • Kwart V Annemieke de Wit TILBURG
  • Kwart M Sjef Schellekens BOXTEL
  • Kwart M Janko Cornelissen OIRSCHOT
  • Kwart M Richard de Kruijff BEST
  • Kwart M Henk van den Oord OIRSCHOT
  • Kwart M Kees Smetsers OIRSCHOT
  • Kwart M Johan Pijnenburg OIRSCHOT
  • Kwart V Marjolein Schellekens BEST
  • Kwart M Bart van der Linden EINDHOVEN
  • Kwart M Tim Groen BEST
  • Kwart M Rene Theelen BEST
  • Kwart M Bart van den Heijkant BEST
  • Kwart V Antoinet Hems OOST WEST EN MIDDELB
  • Kwart M Joep Widdershoven DEN BOSCH
  • Kwart M Jeroen Thoonen TILBURG
  • Kwart V Anne de Swart BEST
  • Kwart M Bart Stuve BEST
  • Kwart M Renno Jacobs DEN HAAG
  • Kwart V Susanne Sweijs DEN HAAG
  • Kwart M Dimitri de Vriend OIRSCHOT
  • Kwart M Frank Harperink EINDHOVEN
  • Kwart V Wilma van Kollenburg OIRSCHOT
  • Kwart M Robin Spijkerboer BEST
  • Kwart M Bart Withagen BEST
  • Kwart M Cees van Eijk OIRSCHOT
  • Kwart M Kees Uittenboogaard MAARHEEZE
  • Kwart M Bart Vangeel Geel
  • Kwart M Henk van Gerven OOSTELBEERS
  • Kwart M Joost van der Hart HAARLEM
  • Kwart M René Vosters REUSEL
  • Kwart M Piet van Oirschot OOSTELBEERS
  • Kwart M Egbert Schelhaas BEST
  • Kwart M Harold Mulders DEN BOSCH
  • Kwart V Judith Peters BEST
  • Kwart M Erwin Versluijs BEST
  • Kwart M Léon Brands OIRSCHOT
  • Kwart M Kees Bressers OIRSCHOT
  • Kwart M Gordon Allas OIRSCHOT
  • Kwart M Mehdi Broeren OIRSCHOT
  • Kwart M Job Heijman VEGHEL
  • Kwart V Anne Horck VEGHEL
  • Kwart M Thom van Alphen BOXTEL
  • Kwart M Bas Groen BEST
  • Kwart V Alexandra Ruijters ROTTERDAM
  • Kwart M Roy Goossens VELDHOVEN
  • Kwart M Danny Donders BEST
  • Kwart M Menno Jacobs TILBURG
  • Kwart M Wim Stolk OISTERWIJK
  • Kwart M David van der Weele VELDHOVEN
  • Kwart M Ko Andriessen TILBURG
  • Kwart M Jeroen de Punder BOXTEL
  • Kwart M Koen van Hout OIRSCHOT
  • Kwart M Hans Drijvers TILBURG
  • Kwart M Jef Bogers OISTERWIJK
  • Kwart M Tom van der Wielen BEST
  • Kwart V Susanne Aarts OIRSCHOT
  • Kwart V Lauren Van-Leeuwen BEST
  • Kwart M Pleun Smits OIRSCHOT
  • Kwart M Albert Erhardt EIJSDEN
  • Kwart M Jack Kemps OIRSCHOT
  • Kwart M Bas Augustijn OISTERWIJK
  • Kwart M Bart van Linder BEST
  • Kwart M Ivan Timmers BOXTEL
  • Kwart M Gertjan Van DeWal OIRSCHOT
  • Kwart M Edwin van de Ven OIRSCHOT
  • Kwart M Paul Snellen OISTERWIJK
  • Kwart M Jan Aarts OIRSCHOT
  • Kwart V Helga de Wolf-Bouman BOXTEL
  • Kwart V Ilonka Bouman BOXTEL
  • Kwart M Ecoo de Vries MAARSSEN
  • Kwart M Albert van Beers OIRSCHOT
  • Kwart M Maurice van Egmond OISTERWIJK
  • Kwart M Jelle Lecluijze TILBURG
  • Kwart M Raoni Schrijvers VALKENSWAARD
  • Kwart M Jelte van den Boogaard VALKENSWAARD
  • Kwart M Jean-Pierre Louwers SINT-MICHIELSGESTEL
  • Kwart M Bart Keijzers BEST
  • Kwart M Joost Maas OIRSCHOT
  • Kwart M Frans Giebels ''S-HERTOGENBOSCH
  • Kwart M Marcel van Boxtel VUGHT