Kwart triathlon

Deelnemers Kwart triathlon

Briefing: 15:15 uur (1e serie) – 16:00 uur (2e serie)

Starttijd: 15:30 uur (1e serie) –  16:15 uur (2e serie)

Aantal deelnemers: max. 200

De indeling van de 1e en 2e serie wordt gemaakt met behulp van de opgegeven eindtijden. Deze indeling volgt later.

 

Inschrijvingen:

Laatste update 27-03-2024

Aantal: 200 deelnemers

deelnemer woonplaats
Chea Oostdijk Hoogeloon
Huub Waterval Hapert
Pim van Summeren Middelbeers
Mark van den Broek Eindhoven
Jeroen de Bie Oirschot
Jack Kroon Oirschot
Monique Smeets Bladel
Afra Van Brakel Bladel
Bart Graat Bladel
Wil Sol Bladel
Nicole Michiels Bladel
Kevin Okkerse Goes
Kees Pijnenborg Bladel
Luc van den Brink – Hameleers Den Bosch
Amber den Ouden Nijmegen
Marcel Damen Veghel
Anouk Oostdijk Hapert
Henry van der Schoot Oirschot
Jolanda Van der Heijden Oirschot
Sandra van Roovert Oirschot
Kirsten Baken Bladel
Mark Snel Liempde
Mark Michielsen Oirschot
Mark Coolen EINDHOVEN
Ben Vlemminx OIRSCHOT
Bart Evers Bladel
Helmus Verouden Oirschot
Sander Pijnenburg Oirschot
Ivan Timmers Eindhoven
Eveline Verbakel-Timmermans Oirschot
Gijs Van Hoeck Eindhoven
Peter Vlemminx OIRSCHOT
Marcel van Rijsewijk Oisterwijk
Hanneke van Breugel Best
Wesley Henraath Oirschot
Karin van der Sangen OIRSCHOT
Sebastian Smit Esbeek
Thomas Louwers Oirschot
Marten Roobol Tilburg
Margriet de Beus Oisterwijk
Koen Hans Oisterwijk
Hans van Heerebeek Best
Koen van de Wiel Middelbeers
Léon Brands Oirschot
Frank van den Bosch Liempde
Ernst Jonkers Oisterwijk
Patrick van Kessel Oirschot
Rogier Schellens Best
Marc Jan Dercksen Tilburg
Thom van Gerwen Sint-Oedenrode
Jack kemps Oirschot
Hartger Van Loon Eindhoven
Eddy van Veldhuizen Best
Mehdi Broeren Oirschot
Peter Eshuis Best
Raoni Schrijvers Bergeijk
Jan-Kees Polderman Oirschot
Pim van Gils Tilburg
Freek van der Weij Boxtel
Antoine Leclercq Nuenen
Robin Van Overdijk Oirschot
Tony de Groot Boxtel
Floris van Dijk Breda
sander van Batenburg best
Twan Smetsers Oirschot
Jeroen Geevers Eindhoven
Stan Nelissen Maasbree
Jelte van den Boogaard Waalre
Patrick van de Sande Best
Paddy Flanagan Eindhoven
Antoinet Hems Oostelbeers
Niek Palm Eindhoven
Albert de Rooij Best
Ronnie van de Loo oirschot
Hans van Pelt Veldhoven
Maikel Sprengers Luyksgestel
Marcel de Beer Liempde
Bart van Linder Best
Miranda Bressers Oirschot
Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode
Lieke van Lamoen Sint-Oedenrode
Wim Driessen Asten
Erik Vanhove Molenbeersel
Frank Harperink Eindhoven
Tijs van Aaken Hoogeloon
Arjan Vogels Best
Dave Jansen Diessen
Jip Jongen Oirschot
Roger Loo Nuenen
bas Jansen BERGEIJK
Danny DGT Jansen Bergeijk
Mike Van Herk Bergeijk
Ruud van Herp Son & Breugel
Thomas van Kerkhof Vught
Addy Raaijmakers Asten
Corné Theunisse Wintelre
Kevin Molina Best
Willem van der Vorst Eindhoven
John van Oirschot Oostelbeers
Sander van Doorn Hoogeloon
Jaap Bouwmans Deurne
Martijn van den Bekerom Deurne
Aron van Oort Best
Peter Simons Beek en Donk
Kees Smetsers Oost West en Middelbeers
Finn Aarntzen Best
Katelijn Bloembergen Waalre
Emiel Kennis Hoogeloon
Daniel de Jonge Tilburg
Thijs Meeuwis Oirschot
Teun Fiers Rhenen
Teun Oomen Tilburg
Bart Van de wiel Tilburg
Theo Van Summeren Middelbeers
Jeroen de Schipper BEST
Erwin Rossou Tilburg
Jan Aarts Oirschot
Michiel De Haan Tilburg
Feike Kanters Eindhoven
Ruud Kemps Oirschot
Gijs Moolenaar Oirschot
Werner de Baar Tilburg
Sem van den Bosch Haaren
Clemens van der Werf Amersfoort
Kim Van keulen Oosterhout
Mark Mark Schippers Bladel
Rachel De Vos Oirschot
Tom van der Kant Deurne
Ferdy Gilsing Eindhoven
Niek Kortenbach Best
Dirk Kortenbach Oostelbeers
Willem Oppers Best
Tijn Seuntjens Vessem
Lennert Verheijen Grashoek
Joost Verbaaschot Aarle-rixtel
Pieter Spapens Hilvarenbeek
Janneke Hansen Berkel-Enschot
Wout Evers Boxtel
Job Habraken Oirschot
Jan Roche Best
Wendy Mollen Hoogeloon
Meral de Jong Veldhoven
Merijn van Moorsel Oirschot
Alibert Bok Rosmalen
Ineke Sollewijn Gelpke Oirschot
Fokke De Jong Veldhoven
Siegert De Jong Veldhoven
Menno Haans Tilburg
Ellen Van der Zanden Sint-Oedenrode
Ruud van der Zanden Sint oedenrode
Stijn Van der Vleuten Best
erwin pennings Veghel
Toine van de Wouw Oisterwijk
Rens Timmermans Best
Jef Bogers Oisterwijk
Karin van Dalen Eindhoven
Rutger Weemhoff Hendrik Ido Ambacht
Pieter Millenaar Best
Rob Brekelmans Helvoirt
Wout Vringer Oirschot
Mick Devilee Veldhoven
Jeroen Cantineau Son en Breugel
Pauline Beeks Son en Breugel
Juul Rooks Kudelstaart
Egbert Schelhaas Best
Bo van Bemmelen Kudelstaart
Arnout Goeman Beuningen
Romy Goeman Beuningen
Chavdar Bachvarov Eindhoven
Steff Huijbers Bladel
Stijn Maas Valkenswaard
Joah de Jager Arnhem
Julia Bouwman Oirschot
Maartje Roefs Oirschot
Nele Buyssens Edegem
Margit van Hintum Tilburg
sam schoonus helvoirt
renee schoonus helvoirt
Mark Verhaegen Baexem
Thomas van de Wiel Eindhoven
Hein Poels Helvoirt
Bram van Helvoirt Oisterwijk
Thijs Mostert HOEK VAN HOLLAND
Lonneke Melotte Luyksgestel
Stijn van Veelen Arnhem
Sietse Hoevers Oisterwijk
Bastiaan Korterik Arnhem
Elise Maassen Haarlem
Saul Molina Asten
Alice Visser Tiel
Bart Van Slagmaat Nijmegen
Sjuul Helmons Nijmegen
Arre van den Boogaard Nijmegen
Luuk Arends Nijmegen
Pelle Van Slagmaat Nijmegen
Bert Jan Hartman Zwolle
Bart Thijs Eindhoven
Marijn Cortooms Asten
Jasper Lub Eindhoven
Pieter Wijnhoven Boxtel