Deelnemers 2022

Deelnemerslijst triathlon Het Groene Woud 2022

De deelnemerslijst is een overzicht van alle deelnemers aan de verschillende series tijdens THGW 2022. De deelnemerslijst wordt wekelijks bijgewerkt waardoor wijzigingen niet altijd meteen zichtbaar zijn. Als er vragen zijn m.b.t. de deelnemerslijst kan er contact opgenomen worden via het contactformulier op de website.

geüpdatet op 17-06-2022

 

Kwart triathlon individueel

Aantal deelnemers: 150

Deelnemer Woonplaats
Jan Aarts Oirschot
Dirk Akkermans Breda
Gordon Allas Oirschot
Kenneth Alting Oisterwijk
Erik Amting Netersel
Volkan Arslan Best
Denes Bagi Best
Foekje Beckers Son en Breugel
Twan Beerens Best
Freek Bernsen Rosmalen
Tobias Besselaar Oirschot
Jannes Beuker Ravenstein
Corne Beunis Best
Jeroen de Bie Oirschot
Katelijn Bloembergen Waalre
Jef Bogers Oisterwijk
Bas van Bommel Oisterwijk
Jeroen Borgharts Moergestel
Katrien Van den Borne Hooge Mierde
Dennis van den Bosch Vught
Léon Brands Oirschot
Hanneke van Breugel Best
Mehdi Broeren Oirschot
Danielle Bruins Sint Oedenrode
Jeroen Cantineau Son en Breugel
Steven Castelein Beek-Ubbergen
Kees Claasen Dongen
Britt Cox Son
Davey Damen Vught
Frank de Jong Hilvarenbeek
Dick van Delft Elshout
Rob Van Dijk Moergestel
Teun Dingen Wintelre
Paula van Dommelen BERLICUM NB
Stefan van Dongen Waalre
Stephan van Dongen Oost West en Middelbeers
Leoniek Driessens TILBURG
Frouke Duijzer Vught
Vincent van den Elsen Oisterwijk
Marieke Engel Son en Breugel
Roel Engel Son en Breugel
Nienke Erisman Hiooge Mierde
Peter Eshuis Best
Thijs van Gerven Oost West en Middelbeers
Nienke Geven WINTELRE
Sander Geven Wintelre
Frans Giebels ‘s-Hertogenbosch
Eric Goorts Veghel
Thijs Goorts Den bosch
Roy Goossens Hoogeloon
Twan van Gorp Reusel
Bart Govers Son
Anneloes Govers-Merks Son
Barry Graat Reusel
Paul de Groot Eindhoven
Tony de Groot Boxtel
Erik van Hal Vught
Jeroen van ’t Hart Eindhoven
Antoinet Hems Oostelbeers
Ruud van Herk Hooge Mierde
Robin Heywood Oirschot
Leon op ’t Hoog Oisterwijk
Koen van Hout Spoordonk
Tim van Hout Best
Martijn Jacobs Arnhem
Cas Janssen Son
Evi Joosten Ommel
Lisette van der Kallen Sint-Oedenrode
Feike Kanters Eindhoven
Eric Karsemakers BEST
Bart Keijzers Best
Henri Klijn Drunen
Esther de Koning Heinkenszand
Dirk Van Korven Hilvarenbeek
Maarten Koster Oirschot
Jack Kroon Oirschot
Willem Kruidenier Boxtel
Tomas Kruijer Berlin
Rens Kuijten Sterksel
Jelle Lecluijze Berkel-Enschot
Hans Leijten Hilvarenbeek
Rick Lewis Veghel
Sven van Lieshout Eersel
Bart van Linder Best
Bram Linders Eindhoven
Ronnie van de Loo oirschot
Cecile Mestrini Rijen
Mark Michielsen Oirschot
Kevin Molina Arnhem
Sjoerd Monde Veghel
Peter Mulders Tilburg
Jeroen Oevering Oirschot
Bram van Oirschot Diessen
John van Oirschot Oostelbeers
Henk van den Oord OIRSCHOT
Amber den Ouden Nijmegen
erwin pennings Veghel
dirk peters mariaheide
Johan Pijnenburg Oirschot
Benny De Raad Gieten
Niels van den Reek Den Bosch
Sara Rieuwerts Utrecht
Marten Roobol Baarle Hertog
Albert de Rooij Best
Aaike Roosen Moergestel
Sandra van Roovert Oirschot
Gerrit Rutten Gendt
Patrick van de Sande Best
Egbert Schelhaas Best
Bram van de Schoot Eindhoven
Boris Van Seeters Montfoort
Tijn Seuntjens Bladel
Johan Slot Eindhoven
Kees Smetsers Oost West en Middelbeers
Hanno Spijker Eindhoven
Marleen Spooren Son en Breugel
Maikel Sprengers Luyksgestel
Wim Stolk Udenhout
Martijn van Straten Oirschot
Reinier van Stuivenberg Moergestel
Ted Swinkels SON EN BREUGEL
Jörgen Van Rijckevorsel Son en Breugel
Lauren Van-Leeuwen Best
Eddy van Veldhuizen Best
Edwin van de Ven Oirschot
Mathijs van de Ven Oirschot
Eveline Verbakel-Timmermans Oirschot
Eric Verhoeven Best
Joey verhoeven Veghel
Helmus Verouden Oirschot
Ton Visser Rekem-Lanaken
Kim van Vlerken Son en Breugel
Perry van Vught Best
Robert Wagemakers Zevenbergen
Robert de Wals Best
Jeroen Waterschoot Bladel
Freek van der Weij Boxtel
Wijnand Weijman Wageningen
Rob Westerlaken Best
Roselin Westerlaken- Krayo Best
Thomas van de Wouw Oirschot
Toine van de Wouw Oisterwijk
Ellen Van der Zanden Sint-Oedenrode
Edwin Zuidgeest Naaldwijk

 

Achtste triathlon individueel

Aantal deelnemers: 113

Deelnemer Woonplaats
Andrea Almasi Den Bosch
Chantal Baartse Helmond
Hetty Bankers – van Berlo Helmond
Ilona Benneker Prinsenbeek
Suzanne van den Berk ST Oedenrode
Mandy Beukers Woerden
Margriet de Beus Oisterwijk
Nori van den Biggelaar Tilburg
Arie Blokland Waalre
Jelte van den Boogaard Valkenswaard
Michael Boon Oirschot
Shiron Boons Tilburg
Maurice Bosma Best
Gerard van de Bovenkamp Ochten
Ruud Bressers Oirschot
Jeroen Cantineau Son en Breugel
Tamarah Carolus Schiedam
Albert Corveleijn Spijkenisse
Madzy de Vries Best
Claudia Van Delft Drunen
Mick Devilee Veldhoven
Claudia Van Drunen Den Bosch
Eus van Eekert Luyksgestel
pien Van Eekert Luyksgestel
Bas van Egmond Utrecht
Maurice van Egmond Oisterwijk
Arie Eikelenboom Oosterhout
Dave van Emmerik Goirle
Max Funnekotter Oirschot
Desirée de Groen Breda
Monique Haans Berkel-Enschot
Niek Haarlink Den Hout
Jelle Heijms Oirschot
Wilfred van Heugten Asten
Filip van den Heuvel SHertogenbosch
Rob Hoeks Eindhoven
Olaf Hofmans Drunen
Ko van Hoorn Liempde
Linda Horsting Middelbeers
Carlijn van Hout Oirschot
Danny van den Hurk Weesp
Nick van Ingen Dordrecht
Ton Jacquot Eindhoven
Martijn Janissen den bosch
Jip Jongen Oirschot
Anne Joosten Vlierden
Mischa Kamp Klundert
Patrick Kenniphaas Zeist
Emiel Kennis Hoogeloon
Bert Keulstra Best
Mats Keulstra Best
Annemarie der Kinderen Veldhoven
Lisette Krassenburg Rotterdam
Edwin van de Laar Ulvenhout
Kevin Laros Klundert
Judith de Leede Vught
Lieke van Leeuwen Tilburg
Astrid van Lieshout Waalre
Lonneke van Lieshout Westelbeers
Dennis Loeffen Eindhoven
Bas van Loon Asten
Tijs Maas Amstelveen
Koen Magnée Son
Doris Mayrhofer Best
Marloes Menting Eersel
Harrie Meulenbroeks Reusel
Anne van de Meulengraaf Eindhoven
Frank Michielsen Oirschot
Pieter Millenaar Best
Joyce Molewijk OOSTERHOUT
Thijs de Mos De Meern
Dennis Naber Etten-Leur
Eveline van der Nap Breda
Caroline Nijkamp Oisterwijk
Hank van Nunen Oirschot
Anita Pietersz Eindhoven
Jacoline Pijl Elshout
Jan-Kees Polderman Oirschot
Jessica Polderman Oirschot
Bram van Rijt Oisterwijk
Alexane Rose Eindhoven
Alexandra Ruijters Rotterdam
Mia Sabotke Weesp
Jari Van de Sanden Tilburg
Ad Saris Duizel
Sacha van der Schaaf Zeist
Gert Van SCHAIK Den bosch
Raoni Schrijvers Bergeijk
HARRY SEUNTJENS BLADEL
Fabian Slaats Breda
Pieter Spapens Hilvarenbeek
Robin Spijkerboer Best
Koos Steding Waalre
Ad van Straten Oirschot
Daniel Sturhoofd Amstelveen
Erik Van Summeren Oirschot
Patrick Swinkels Sint-Oedenrode
Marte Timmermans Asten
André Trines Veldhoven
Niels van de Braak Uden
Storm Van de Ven Oirschot
Thijs Verhagen Oirschot
Nina Vervoort Sint-Oedenrode
Hein Vesters Hertogenbosch
Laura Volleberg Oirschot
Dimitri de Vriend Oirschot
Els de Vries Lierop
Matt Warnock Oisterwijk
Mike Wijnen Veldhoven
Mario Wijsman Rotterdam
Jos Wilborts Biest Houthakker
Henk Ruijssenaars Lierop

Teams

Aantal Teams: 25

Team Woonplaats
Casa di Elderen Veldhoven
De Schildpadjes Oirschot
Team Ad de Bruin Best
Team Jos Roose Tilburg
Team Hans Küsters Boxtel
Team Suzanne Dokter Helvoirt
Three 4-fun Oirschot
Team Elle de Kroon Oirschot
Team 91-4 Oirschot
Team Koen van de Wiel Best
Team Alissa De Regt Best
Team Ruud Van Sambeeck EINDHOVEN
Team Matthijs van den Broek Best
Grote Jongens Oirschot
3-Takt Oirschot
Team E.M.S Oostelbeers
Team Guido Jonkers Oirschot
Smitskes Oirschot
Spanjers Architect Oirschot
Team Judith Kastelijn liempde
Team Roy Dieker Bladel
Team Anne van Hersel Oirschot
Team Net nie of Net wel Westelbeers
Team Cor van Beers Oirschot
Team TriDokters Tilburg